Nyitott Pozícióink
Lépj be Közénk, legyél TE is Csapatunk tagja még ma!
Értékesítő, illetve Ügyfél Kapcsolattartó Pozíció
Növekvő cégünk önálló munkavégzésre képes értékesítőket keres. Olyan hölgyek és urak jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy fiatalos és dinamikus csapat tagjai lenni, nyitottak, érdeklik a kihívások és tettre készek. Szolgáltatásaink egyedi (és teljes mértékben specializált) - az irodai kommunikációra, csoportmunkára irányuló - informatikai megoldásokat tartalmaznak a kis– és középvállalkozások mellett a nagyobb vállalatok számára is.
Feladatok:
  • A potenciális kis- és középvállalati ügyfelek felkutatása (jellemzően telefonon, de esetenként e-mail-ben is)
  • Igényfelkeltés, tájékoztatás, online rendszerbemutatás
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása az új ügyfelekkel
  • Rendszeres - heti és havi - jelentések elkészítése
  • Új üzleti kapcsolatok létrehozása, piacfejlesztés
  • Szerződéskötés előkészítése, lebonyolítása
  • Valós fogyasztói igények feltárása
Feltételek:
  • Korrekt, sikerorientált, rugalmas, együttműködő, a hosszabb távú sikerek mellett elkötelezett személyiség
  • Magasszintű kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes és 'okos eszköz' ismeret
  • Határozott, lényegre törő és meggyőző kommunikáció
  • Önálló - és nyomon követhető - munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség
Előnyt jelent:
  • Aktív ügyféladatbázis építésben szerzett gyakorlat
  • Telefonos értékesítésben releváns tapasztalat
  • IT–s tapasztalat / érdeklődés
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Angol nyelv ismerete
  • Meglévő ügyfélkör
Amit kínálunk:
  • Átfogó - minden fontos részletre kiterjedő - technikai és kereskedelmi oktatás szolgáltatásainkról
  • Kiemelkedően magas - teljesítmény alapú progresszív - jutalékrendszer (akár 70%)
  • Rendszeres - a szolgáltatásainkhoz kapcsolódó - képzés és támogatás
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
Jelentkezni lehet - fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel (!) - az alábbi címen: